logo-red.png

Nya styrelsemedlemmar sökes!

Publicerad 2022-10-10

Vi behöver nya medlemmar till föreningens styrelse! Man kan bland annat bli kassör eller ordförande. Att sitta med i GF Stockholmsflickornas styrelse innebär bland annat att gå på möten, hjälpa till att fatta beslut och bidra med nya fräscha idéer till hur vi får vår förening att blomstra! Vi vänder oss till dig som är äldre gymnast i föreningen, en före detta gymnast, en engagerad förälder till ett barn i föreningen, eller varför inte en ekonomistudent som vill prova på en föreningsroll?

Ansök till nästa valårs styrelse nu!

Ansökningar skickas till valberedningen på mailadressen - mildred.axelsson@gmail.com

Har du frågor eller vill veta mer om någon av rollerna är du välkomen att höra av dig på samma mailadress. 

SÖK SÖK SÖK!!!